Якщо ви шукаєте оренду кладовищ в Мадриді або меблів для зберігання, ви у правильному місці. Далі ми розповімо вам про нас і запрошуємо вас також відвідати нашу галерею фотографій або це останнє відео, опубліковане на TikTok від Seloguardo.

Про нас

Компанія Seloguardo надає послуги з оренди високозахищених приміщень для самообслуговування в Мадриді з 2009 року. Створена для оренди приміщень для самообслуговування, наразі ми також пропонуємо оренду офісів, доміциляцію компаній та навіть магазин для пакування.

На сьогоднішній день у нашому закладі, розташованому в Леганесі, є понад 800 кімнат для зберігання. Сучасні приміщення з доступом 365 днів на рік, відсутністю вологості та щоденним прибиранням.

Місцезнаходження

Наші безпечні і захищені приміщення для самообслуговування розташовані в Полігоні Прадо Овера, Леганес, Мадрид, в неперевершеному місці поблизу центру Мадрида.

Ми запрошуємо вас відвідати наш офіс і особисто оцінити наші можливості.

camara vigilancia 24 horasСтрахування та безпека

Безпека – наш головний пріоритет, і, отже, наші приміщення обладнані безпечним доступом за допомогою особистої картки, в нас є відеоспостереження та охоронник 24 години на добу.
Seloguardo включає вартість страхування для своїх приміщень у розмірі 1 000 євро за м². Ця страховка не захищає прикраси, гроші та цінності, але ви можете розширити її.

Що таке ширина і висота складу?

Без важливості, чи ви шукаєте місце для зберігання предметів дому, спортивного обладнання, офісного та барного меблювання, меблів для переїзду… Seloguardo має в наявності приміщення для самообслуговування завжди всіх розмірів.

Від 1 м² до потрібного вам простору, і всі з висотою 3 метри.

Тривалість оренди

Якщо вам потрібно знайти відповідне місце для зберігання на місяць, місяць і десять днів або на невизначений термін… ось ваша компанія з оренди приміщень для самообслуговування в Мадриді без зобов’язань до постійності, нам потрібен лише 1 місяць контракту, все інше – що вам потрібно. Немає обмежень на те, як довго ви залишитеся.

Акція: для тривалої оренди ми робимо знижку 10%, якщо ви оплачуєте за 1 повний рік.

Доступне зберігання в Мадриді

Ми – найдешевше місце для зберігання в Мадриді.

Наші ціни починаються з 20 євро на місяць, і ми гарантуємо вашу щомісячну виплату протягом двох років!

Спробуйте знайти місце для зберігання в вашому регіоні?
Ви переїжджаєте, шукаєте рішення для зберігання вдома або маєте потреби в зберіганні для бізнесу?

Місце для зберігання може бути потрібне з багатьох причин.

Це може бути необхідно для таких речей, як зберігання рукоділля, додаткового простору для дому, зберігання речей коледжу, зберігання особистих речей близької людини, яка нещодавно померла, спортивного обладнання та багато іншого.

У нас є рішення для вас!


Зв’яжіться з нами

  Ім'я (обов'язково)

  Електронна пошта (обов'язково)

  Телефон

  Повідомлення

  Що вам потрібно зберегти?

  Скажіть нам, і ми надамо вам приблизний розрахунок простору, який вам потрібен.


  Ir al contenido